+48 29 742 50 11 wew. 42  /   +48 882 035 066

O nas

Firma POMEL Sp. z o. o. to wiodący producent lamp owadobójczych z ponad 25 letnią tradycją. Od 1989 roku produkujemy lampy owadobójcze, zaopatrując naszych Klientów w kraju i za granicą.

Procesy realizowane w firmie POMEL Sp. z o.o. udokumentowane są przez wdrożony zintegrowany system zarządzania zgodny z ISO 9001, ISO/TS 16949 i ISO 14001, a ich doskonalenie nakierowane jest na zapobieganiu wadom i marnotrawstwu.

Naszym celem jest utrzymanie wiarygodności Klientów oraz minimalizacja negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. Na bieżąco monitorujemy zmiany w regulacjach prawnych aby zapobiegać powstawaniu ryzyka, do którego może dojść wskutek działalności firmy, przy jednoczesnym uwzględnieniu wszelkich kwestii związanych z poprawą warunków bezpieczeństwa, higieny oraz ergonomii stanowisk pracy. Przeprowadzamy analizy efektywności procesów pod kątem eliminacji marnotrawstwa oraz ograniczenia ich potencjalnie negatywnego wpływu na środowisko. Wprowadzamy nowe technologie oraz inwestycje w środki techniczne zapewniające zwiększenie wydajności i realizację wewnętrznych programów środowiskowych. Wspieramy działania podejmowane przez władze samorządowe i społeczność lokalną w zakresie ochrony środowiska.Nasza szeroka gama urządzeń do zwalczania owadów gwarantuje, że zaspokoimy potrzeby każdego Klienta.

Zapewnimy lampy do ochrony zarówno pomieszczeń przemysłowych jak i związanych z żywnością – do jej przechowywania, przetwarzania i konsumpcji. Jednostki POMEL to marka, gwarantująca wysokiej jakości wykonanie, materiały i efektywność w zwalczaniu latających insektów.

Nasze zalety

Wysoka jakość i zaufanie do naszych produktów wyprodukowanych w Polsce, szybki czas realizacji, pełna dostępność części i akcesoriów, serwis.

Dla wymagających Klientów, w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności lub zapyleniu, oferujemy pułapki o podwyższonym stopniu ochrony do IP44 i IP 65. Nasz produkt spełnia standardy europejskich norm CE, certyfikatów bezpieczeństwa oraz jest kompatybilny z wymogami systemy kontroli jakości żywności HACCP.

Chętnie nawiążemy współpracę z nowymi dystrybutorami, hurtowniami, sklepami a także detalistami. Zapraszamy do kontaktu!

POMEL Sp. z o.o. zaprasza do współpracy hurtowników oraz sklepy.


Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, co daje nam możliwość szybkiego reagowania i dostosowywania się do potrzeb rynku.
Nawiążemy współpracę na dogodnych warunkach.

Dowiedz się więcej i zapytaj o zasady przyznawania upustów.

Oferta dla hurtowników