+48 29 742 50 11 wew. 42  /   +48 882 035 066

Lampy owadobójcze

Dostępne w naszym sklepie lampy owadobójcze stanowią skuteczne wyjście z sytuacji, w której insekty wlatują do pomieszczeń sanitarnych. Szczególnie irytujące i problematyczne są muchy oraz komary. Ich obecność w gastronomii czy zakładach przemysłowych jest wysoce niepożądana.

Oferujemy Państwu szeroki wybór produktów, zdolnych poradzić sobie nawet z całą chmarą much i komarów. Lampa na owady to urządzenie wykorzystujące działanie świetlówek lub specjalnych lepów. Eliminuje insekty, pozwalając na zachowanie higieny w pomieszczeniu.

W naszym asortymencie można znaleźć zarówno lampy owadobójcze, wyróżniające się wydajnością, jak i takie, które poza skutecznym usuwaniem much i komarów muszą mieć jeszcze znaczne walory estetyczne, dzięki czemu wyglądają niepozornie i pasują do wystroju wnętrza.

Dla osób ceniących, przede wszystkim, skuteczność, doskonałym rozwiązaniem będzie np. lampa na muchy i komary PR2X18. Jest to jedno z najwydajniejszych urządzeń, posiadające siatkę rażącą, której napięcie wynosi 5000V, a także dwie świetlówki. Jest stosowana głównie w pomieszczeniach gospodarczych, hodowlanych, sklepach i magazynach oraz wszędzie tam, gdzie nie ma bezpośredniego kontaktu z żywnością. Wśród estetycznych modeli, doskonale sprawdzających się w restauracjach, barach, hotelach, mieszkaniach prywatnych oraz wielu innych miejscach tego typu, znajduje się np. MARVEL-STEEL. Jest to bardzo dyskretne urządzenie posiadające półokrągły kształt oraz efektownie wyglądające wycięcia, przez które wpadają zwabione owady. Ta lampa na muchy i komary jest wyposażona w lep montowany na tyle obudowy, dzięki czemu schwytane insekty nie są widoczne z zewnątrz.

Szukając modelu, charakteryzującego się estetycznym wyglądem, warto zwrócić uwagę na także na DEAL-006, który eliminuje owady, pełniąc przy tym funkcję zegara. Bardzo dobrze wkomponuje się w stylistykę wszystkich pomieszczeń, stanowiąc bardzo praktyczną ozdobę. Jeśli szukasz urządzenia, które pozwoli Ci się uporać z insektami, zapoznaj się z produktami znajdującymi się w naszym asortymencie.

28 produkt(ów)

na stronę

28 produkt(ów)

na stronę

POMEL Sp. z o.o. zaprasza do współpracy hurtowników oraz sklepy.


Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, co daje nam możliwość szybkiego reagowania i dostosowywania się do potrzeb rynku.
Nawiążemy współpracę na dogodnych warunkach.

Dowiedz się więcej i zapytaj o zasady przyznawania upustów.

Oferta dla hurtowników