+48 29 742 50 11 wew. 42  /   +48 882 035 066

Świetlówki

Zalegające insekty w naszym domu lub w miejscu pracy mogą być zarówno problemem stałym, jak i regularnie powracającym. W związku z tym warto zadbać, aby posiadane lampy owadobójcze zawsze były gotowe do działania. Oznacza to między innymi wymianę świetlówki, która musi poprawnie działać niezależnie od pory dnia lub nocy - nie może ona „migać” bądź chwilami całkowicie się wyłączać. Dlatego w naszym asortymencie przygotowaliśmy różne modele tego rodzaju żarówek, które znajdują zastosowanie w produkowanych przez nas urządzeniach. Każda znajdująca się w ofercie naszego sklepu świetlówka (foliowana i zwykła) wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem oraz niezawodnym działaniem. Proponujemy modele działające w zakresie mocy od 11 do 40 W, umożliwiając dostosowanie produktu nie tylko do posiadanej lampy owadobójczej, ale również zapotrzebowań mieszkańców lub pracowników.
Zachęcamy także do zapoznania się z innymi akcesoriami, dzięki którym nasze urządzenia będą się jeszcze lepiej sprawdzać w Państwa domu lub miejscu pracy.

11 produkt(ów)

na stronę

11 produkt(ów)

na stronę

POMEL Sp. z o.o. zaprasza do współpracy hurtowników oraz sklepy.


Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, co daje nam możliwość szybkiego reagowania i dostosowywania się do potrzeb rynku.
Nawiążemy współpracę na dogodnych warunkach.

Dowiedz się więcej i zapytaj o zasady przyznawania upustów.

Oferta dla hurtowników